- DANE KONTAKTOWE -
Spółdzielczy Dom Kultury
w Nowym Targu
Al. Kopernika 12
34-400 Nowy Targ

Tel. 18 266 51 33
E-mail: sdk@nsmnt.pl
- KALENDARZ -
ładowanie kalendarza
"Szalone lata osiemdziesiąte" - czyli rodzinna gra terenowa w SDK w Nowym Targu.

szalone_lata_80_s_700

Wyrusz z nami w fascynującą podróż do przeszłości i przeżyj niesamowitą przygodę, jaką mogą zaoferować tylko "Szalone Lata Osiemdziesiąte"! Już 16 czerwca 2024 roku, w Spółdzielczym Domu Kultury w Nowym Targu, od godziny 13:00 do 18:00, czeka na Was wyjątkowe wydarzenie, które przeniesie Was w czasy kolorowych strojów, kultowych gier wideo i niezapomnianych przygód.

W naszej grze fabularnej, dzieciaki z osiedla odkrywają tajemnicę, która zmieni ich życie na zawsze. Gdy dorośli zaczynają znikać, a dzieciaków ubywa z dnia na dzień, nasi młodzi bohaterowie wpadają na trop szalonego konstruktora. Okazuje się, że naukowiec ten posiada niezwykłą moc – potrafi zamykać ludzi w grach wideo, by ich zniewolić! Czy uda się ocalić osiedle i wszystkich jego mieszkańców? Czy dzieciom uda się znaleźć odpowiedzi na coraz liczniejsze pytania?

Dołącz do nas i poczuj klimat lat osiemdziesiątych, rozwiązuj zagadki, współpracuj z innymi i przeżyj niezapomniane chwile w gronie rodziny i przyjaciół. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji i wyzwań, które przeniosą Was w świat pełen tajemnic i niespodzianek.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Zarezerwujcie 16 czerwca w swoich kalendarzach i przygotujcie się na szaloną przygodę, jakiej jeszcze nie było. Zapraszamy wszystkich – małych i dużych – do wspólnej zabawy!